Pogotowie - Centrum Kultury Niezależnej

"Pogotowie" Gramy Niezależnie, Biłgoraj ul. 3-go Maja 95


21-11-2015

Koncert poświęcony twórczości Amy Winehouse

Biłgorajskie Centrum Kultury

Sala Kameralna

21.11.2015 r.

godz. 20.00

WSTĘP WOLNY!

Jest nam niezwykly miło zaprosić Państwa na wydarzenie muzyczne o dwóch skrajnych biegunach. Z jednej strony intymność, delikatność i zwiewność, z drugiej energia i euforia płynąca ze sceny. Tego wieczora zagrają dla was dwa składy które na długo zapadną w waszej pamięci. Pierwszy z nich to Karolina Bilińska i Sławomir Adamko.

Po roku wysiłków współpraca Karoliny Bilińskiej i Sławomira Adamko zaowocowała projektem pod prostym tytułem: Zbiór Opowiadań. W ten sposób młoda aktorka i doświadczony pianista mogą zaprosić Państwa na muzyczne spotkanie z znanymi utworami w nowych, często zaskakujących, kobiecych aranżacjach. Duet ćwiczy na codzień w warszawskim teatrze Sabat i ma nadzieję coraz częściej pojawiać się na Polskich scenach. 

Zaraz po nich na scenie pojawi się Mist ! To czwórka młodych ludzi których przygoda z muzyką rozpoczęła się wiele lat temu, jednak przygoda z Amy niespełna 4 lata wstecz. W dniu śmierci ten wspaniałej, niezwykle zdolnej i błyskotliwej wokalistki. Zaprezentują wam zbiór utworów pod tytułem Tribute to Amy Winehouse. Będzie to hołd dla wielkiej Amy. Nie zabraknie znanych utworów jak Back to Black czy Rehab, ale i mniej znanych, dotykających głębokich i bardziej zawikłanych zakamarków życia wokalistki.
www.mistmusic.pl
www.facebook.com/
WarsawMist
https://www.youtube.com/
watch?v=gtcYi2YkQhY

W skład zespołu wchodzą: 

Monika Dropik - Śpiew
Michał Herman - Kontrabas
Kamil Wróblewski - Perkusja
Mateusz Żurowski - Gitara

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00, zapraszamy jednak około 15 minut wcześniej! Wejście jest całkowicie darmowe. Dodamy również, że cały przedsięwzięcie będzie nagrywane przez telewizję, wobec tego koniecznie ładnie się ubierzcie! 

Do zobaczenia :)


Wydarzenie na FACEBOOK-u

« powrót