Pogotowie - Centrum Kultury Niezależnej

"Pogotowie" Gramy Niezależnie, Biłgoraj ul. 3-go Maja 95

Dziękujemy wszystkim zespołom za zgłoszenia. Chęć zagrania na Przeglądzie TUBA wyraziło 25 zespołów. Niestety ze względu na ograniczenia czasowe wybranych zostało 13 z nich. Będą miały okazję zaprezentować się na scenie BCK przed biłgorajską publicznością Zawalczą o nagrody, w tym o sesję nagraniową w studio BCK. Poziom wszystkich zespołów, które nadesłały zgłoszenia był bardzo dobry, 13 zakwalifikowanych reprezentuje różnorodne style muzyczne. Mamy więc nadzieję, że dużo osób zechce ich posłuchać. Aby dodatkowo zachęcić Was do przyjścia i dopingowania zespołom przygotowaliśmy nagrody, które zostaną rozlosowane wśród publiczności: płyty, bilety do kina, bilety na październikowy koncert Palucha oraz karnety na Cieszanów Rock Festiwal. Warto przyjść na TUBĘ! Poniżej lista zakwalifikowanych zespołom. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zgłoszenia.

All We Left Behind

My Madness

de Jebs

Diary Of Sorrow

Filet

Liryczny Czyściec

Kali-Gula

Nie Halo

Radler

Siwy EKS & Brat. B

Burning Rose

Night Magic

Transsilvia

 

TUBA – Przegląd Zespołów Muzycznych to nowe przedsięwzięcie Centrum Kultury Niezależnej POGOTOWIE. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie chętne zespoły, bez względu na prezentowany styl muzyczny i doświadczenie.

Zapewniamy profesjonalne warunki sceniczne podczas występów oraz atrakcyjne nagrody:

1 miejsce – bon na sprzęt muzyczny o wartości 700 zł,

2 miejsce – bon na sprzęt muzyczny o wartości 400zł,

3 miejsce – bon na sprzęt muzyczny o wartości 300zł.

Nagrodą publiczności będzie sesja nagraniowa w studio Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki.

 

W trakcie Przeglądu będą zarejestrowane wszystkie występy. Laureaci będą mogli zaprezentować się podczas koncertu plenerowego w Przestrzeni S.O.W.A.

Jury:

Tomasz Dec - Dyrektor Artystyczny Cieszanów Rock Festiwal 
Mateusz Szulakiewicz - Prezes Stowarszyszenia Wszystko Gra
......................................

ZAPRASZAMY!!!

Bądźcie w POGOTOWIU – będzie się działo!

Konkurs dofinansowano ze środków: Programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Gminę Miasto Biłgoraj, Gminę Biłgoraj i Gminę Zwierzyniec.