Pogotowie - Centrum Kultury Niezależnej

"Pogotowie" Gramy Niezależnie, Biłgoraj ul. 3-go Maja 95


11-12-2016

Koncert Visceral Slaughter (Brazylia) + Nuclear Holocaust

Tyma razem odwiedzą nas chłopaki z Brazylii, którzy zaprezentują naprawdę soczysty set z gatunku Death/Grind. Więc zaraz po wieczornej mszy układajcie przedziałki i polerujcie glany, gdyż będzie pogowane. Jeśli kogoś zaabsorbują przygotowania do koncertu i nie zdąży nic przekąsić, nie lękajcie się, na miejscu można nabyć starter pack każdego moshera, czyli burger + browarek. 
Żółte, zimne, nadziewane bąbelkami, posypane śnieżnobiałą pianką. Wraz z przyjaciółmi przy „brazylijskich gorących rytmach” -czy można lepiej spędzić niedzielny wieczór?

Visceral Slaughter –Death/Grind - Brazylia
https://www.facebook.com/VisceralSlaughter/?fref=ts 
+
do składu dołącza ekipa ze świdnika a mianowicie
NUCLEAR HOLOCAUST 
https://www.facebook.com/Nuclearmetalpunks/

Nuclear Holocaust powstał w kwietniu 2015 w Świdniku. Ma na koncie demo Mutant Inferno oraz świeżo wydany nakładem Selfmadegod Rec. album Overkill Commando. Wierny starej szkole i bez zbędnego kombinowania zespół oferuje silną dawkę połączenia grind core'a, punka i metalu, mikstury sprawdzonej na koncertach u boku m. in. Dead Congregation, Embrional, Antigama, Dead Infection, Trauma, Christ Agony i wielu innych zawodowych składów, granych w Polsce, jak i za granicą. 

11.12.2016

Biłgoraj

Restauracja ARARAT

start. 20.00 


bilet: 10 zł
Musisz tam być, 

Polecam 
Andrzej Duda

                                           Wydarzenie na Favebook-u

 

 

« powrót