Pogotowie - Centrum Kultury Niezależnej

"Pogotowie" Gramy Niezależnie, Biłgoraj ul. 3-go Maja 95


21-04-2017

Biłgoraj Hip-Hop Attack vol.1 !!!

Już 21 Kwietnia w klubie Ararat odbędzie sie pierwsza impreza promująca lokalną kiulture Hip-Hop'ową.

Wstęp wolny

21 kwietnia w Araracie zagrają dla was:
-Peace Squad,
-Suchy/Krupicz,
-RUDAS'ek ZPNDK Oficjalnie,
-Hasztag/Kre/Mamud,
-Abstrakcja.


Podczas imprezy zostanie przeprowadzona zbiórka na leczenie Krzysztofa Klimeckiego.
"Krzysiek ma 32 lata, mieszka w Biłgoraju i jest członkiem miejscowej Grupy Rekonstrukcji Historycznej im. Konrada Bartoszewskiego ps. "Wir". Od początku istnienia grupy (2004) brał udział w inscenizacjach i rekonstrukcjach na terenie całej Polski. Współpracował w organizacji wydarzeń przez nasze stowarzyszenie, m.in. uroczystości "Konspiracja w Klasztorze". Jego drugą pasją jest Krav-Maga, którą trenował do niedawna w klubie OSiR Biłgoraj.
W lipcu 2016 u Krzyśka stwierdzono rzadką chorobę - FSHD czyli dystrofię twarzowo-łopatkowo-ramieniową. Choroba ta polega na stopniowym zaniku mięśni, najczęściej twarzy, obręczy barkowej i kończyn górnych. Należy do grupy "chorób rzadkich" i jej leczenie nie jest refundowane przez NFZ.
Jedynym obecnie znanym sposobem na walkę z chorobą jest eksperymentalna terapia z użyciem komórek macierzystych. Krzysiek jest już po badaniach i został zakwalifikowany do leczenia w klinice "Klara" w Częstochowie. Aby je rozpocząć potrzebne są jednak pieniądze, których nasz przyjaciel nie ma w odpowiedniej ilości. Dlatego organizujemy zbiórkę funduszy na jego leczenie, która jest już zarejestrowana w MSW pod numerem 2017/698/KS. Potrzebna kwota to w zależności od rodzaju sposobu podania komórek macierzystych, o którym na miejscu zdecydują lekarze to od 149 000 zł do 212 000 zł. Ponadto będzie potrzebna specjalistyczna rehabilitacja, której koszt ciężko teraz oszacować."
(https://www.facebook.com/GlosBohatera/posts/1893892647303039)
Widzimy się pod sceną!

Wydarzenie na Facebook-u

« powrót