Pogotowie - Centrum Kultury Niezależnej

"Pogotowie" Gramy Niezależnie, Biłgoraj ul. 3-go Maja 95


01-10-2017

I Biłgorajski Festiwal Smaków

Zapraszamy na I Biłgorajski Festiwal Smaków
który odbędzie się
1 paźdzernika 2017
na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju
start: 14.00

Stowarzyszenie Noodles Stage, Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Biłgorajskiego, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Biłgorajskie Centrum Kultury, serdecznie zapraszają na I Biłgorajski Festiwal Smaków. W niedzielę 1 paźdzernika 2017 roku, od godz. 14.00, na terenie OSiR-u odbędzie się święto dobrej i zdrowej żywności, podczas którego odwiedzający goście nie tylko zobaczą, spróbują, ale także będą mieli możliwość nabycia smacznych i wyjątkowych produktów. 
W czasie imprezy zaproszeni wystawcy zaprezentują lokalne, i nie tylko, produkty, przeprowadzone zostaną warsztaty kulinarne, a wśród dodatkowych atrakcji będą min. animacje dla najmłodszych, bezpłatne projekcje kinowe i koncert zespołu The Freeborn Brothers. I Biłgorajski Festiwal Smaków jest połączony z akcją charytatywną wspierającą rehabilitację oraz leczenie Jagódki Stasiewicz i Krzysztofa Klimeckiego.
I Biłgorajski Festiwal Smaków dofinansowano ze środków Programu "Działaj lokalnie X" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i partnerów - Gminę Biłgoraj oraz Miasto Biłgoraj.

 

Wydarzenie na Facebook-u

« powrót