Pogotowie - Centrum Kultury Niezależnej

"Pogotowie" Gramy Niezależnie, Biłgoraj ul. 3-go Maja 95


14-08-2020

Ciesz Fanów Festiwal 2020

Znamy już wszystkie zespoły, które zagrają na Ciesz Fanów Festiwal – największym w Polsce festiwalu muzycznym tego lata! Przybywajcie do Cieszanowa w dniach 21-22 sierpnia.

Ze względu na warunki, w których obecnie żyjemy, na dwudniowy festiwal będzie mogło przyjechać 900 osób. W tym roku cała impreza tj. zarówno koncerty, jak i pole namiotowe, czy strefa gastronomiczna odbędzie się na kąpielisku wędrowiec. Scena znajdować się będzie wśród pola namiotowego, tak aby festiwalowicze mieli możliwość oglądać występy ze swoich namiotów lub po prostu siedząc na swoim kocu w bezpiecznej odległości od innych festiwalowiczów. W związku z trwającą pandemia, ze względów bezpieczeństwa pod sceną znajdzie się miejsce jedynie dla 100 festiwalowiczów. Tam również obowiązywać będzie dystans społeczny oraz nakaz noszenia maseczek. Dodatkowo, koncerty będą transmitowane na profilu Ciesz Fanów Festiwal na Facebooku.

W skład zespołów, które zagrają na Ciesz Fanów Festiwal, wchodzą m.in.: Ga-Ga Zielone Żabki, Sztywny Pal Azji, CF98, Virgin Snatch, Alcoholica i Dziady Kazimierskie. Ważnym elementem festiwalu jest City NGO, w którym oprócz rozmów w ramach spotkań Otwarte Głowy i wielu warsztatów znajdą się również alternatywne koncerty. Zagrają m.in. Henry no Hury, Ragnar Olafsson oraz Dźwięki Miasta.

Ciesz Fanów Festiwal za swój główny cel, stawia współpracę z festiwalowiczami. Dlatego też, na wydarzeniu Ciesz Fanów Festiwal na Facebooku zorganizowany został przegląd zespołów. Dziesięć przeglądowych kapel wystąpiło dla widzów online i to fani festiwalu w głosowaniu wybrali dwa zwycięskie zespoły, które zagrają na cieszanowskiej scenie. Kolejną szansą dla festiwalowiczów na współorganizowanie CFF jest przyznanie poprzez internetowe głosowanie Dzikiej Karty. Dzięki niej jeden z zespołów przeglądowych wystąpi na otwarcie Ciesz Fanów Festiwal.

Karnety na Ciesz Fanów Festiwal w cenie 99 zł znajdziecie na stronie www.bilety24.pl, a w ich cenę wchodzić będą: dwa dni koncertów, pole namiotowe, prysznic i porcja pierogów od Koła Gospodyń Wiejskich. Osoby posiadające karnety mają możliwość mieszkać poza polem namiotowym, korzystając przy tym z koncertów oraz strefy gastronomicznej. Karnety na Ciesz Fanów festiwal znajdziecie pod: www.bilety24.pl/koncert/ciesz-fanow-festiwal-60423?id=302667

Wszelkie oficjalne informacje oraz komunikaty znajdziecie na stronach Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie www.ckis.cieszanow.pl, oraz na profilach na Facebooku: Ciesz Fanów Festiwal, Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz CityNGO.

 

Wydarzenie Ciesz Fanów Festiwal - WYDARZENIE na FAVEBOOK-u

« powrót