Pogotowie - Centrum Kultury Niezależnej

"Pogotowie" Gramy Niezależnie, Biłgoraj ul. 3-go Maja 95


14-01-2022

Olaf Deriglasoff i Grzegorz Nawrocki w Biłgoraju - koncert w mieszkaniu

piątek, 14 stycznia 2022, godz. 20

Olaf Deriglasoff i Grzegorz Nawrocki

piątek, 14 stycznia 2022, godz. 20 (gramy od 20:30)

Biłgoraj – koncert w mieszkaniu

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com. W temacie maila napisz "Olaf - Biłgoraj" a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Olaf Deriglasoff i Grzegorz Nawrocki

Co by tu napisać o Olafie? No kurde, gdybyśmy się rozwinęli, to opis sięgnąłby do końca Facebooka. Z kim to on nie tworzył... to może hasłowo: Pudelsi, Dzieci Kapitana Klosa, Apteka, Kury, Kazik Staszewski, Tymon Tymański, Ten Typ Mes, John Porter... można tak wymieniać i wymieniać, ale po co? Wpadnijcie na koncert zobaczyć ten Cyrk Olafa Deriglassofa! Warto! Razem z Olafem zagra Grzegorz Nawrocki, lider zespołu Kobiety - tak, ten Nawrocki, który od czasu do czasu działa z Maćkiem Cieślakiem, Tymonem Tymańskim czy Andrzejem Smolikiem. Nawrocki i Deriglasoff – zapowiada się niezłe combo! Będzie dużo opowieści, będzie smutno, będzie wzruszająco, będzie przekrój utworów z wielu różnych projektów… będzie się działo!

Agencja koncertowa Borówka Music: www.facebook.com/borowkamusic

Fot. Kasia Idzikowska

« powrót