Pogotowie - Centrum Kultury Niezależnej

"Pogotowie" Gramy Niezależnie, Biłgoraj ul. 3-go Maja 95


01-09-2012

Biłgoraj w Cieszanowie

 

Już kilka dni minęło od naszego powrotu z Cieszanów Rock Festiwal. Trochę fotek z tej imprezy można zobaczyć TUTAJ. Wyjazd z całą pewnością możemy zaliczyć do udanych. Zarówno cała ekipa CKN jak i wszyscy znajomi z Biłgoraja chwalą sobie te (dla niektórych aż 5) dni w Cieszanowie.

 Niewątpliwie ważny dla nas wszystkich był występ Shame Yourself na dużej festiwalowej scenie. Dobry koncert i bardzo ciepłe przyjęcie publiczności. Duże podziękowania dla wszystkich, którzy dobrze bawili się podczas występu SY. Oczywiście mega podziękowania dla ekipy, która przygotowała transparenty – zarówno Szejmów jak i CKN POGOTOWIE. Po raz kolejny Biłgoraj udowodnił, że potrafi dobrze się bawić i wyróżnia w tłumie cieszanowskiej publiczności.

Na koniec dodamy tylko, że płytka Szejmów w cenie 25 zł jest już dostępna, a prace w nowej siedzibie CKN zbliżają się ku końcowi. Jutro po południu będziemy kończyli malowanie pomieszczeń. W tym celu zbieramy stare plakaty, komiksy etc. Z początkiem września wznawiamy działalność i wówczas damy znać co dla Was przygotowaliśmy. Tak więc bądźcie w POGOTOWIU!  

« powrót