Pogotowie - Centrum Kultury Niezależnej

"Pogotowie" Gramy Niezależnie, Biłgoraj ul. 3-go Maja 95


09-12-2012

Grupa Improwizacji Teatralnej „No Potatoes" w Biłgoraju!!!

 Centrum Kultury Niezależnej „Pogotowie” i Biłgorajskie Centrum Kultury zapraszają na pierwszy w naszym mieście improwizowany spektakl teatralny. 21 grudnia o godzinie 19:00 w Sali Kameralnej BCK wystąpi Grupa Improwizacji Teatralnej „No Potatoes”. Wstęp 7 zł.

W piątek 21 grudnia będziemy gościć Grupę Improwizacji Teatralnej „No Potatoes”. Jak mówią sami aktorzy - W naszych improwizowanych spektaklach zmierzymy się z materią teatralną TU i TERAZ. W interaktywnej sytuacji: Aktor face to face widz. Bez scenariusza, scenografii i reżysera.

Działania Grupy ”No Potatoes” miały swoją premierę podczas Nocy Kultury 2008 w Klubie Cax Mafe, prapremierę w lipcu 2008 w audycji Freak prowadzonej przez red. Józefa Szopińskiego w PR Lublin. Od września 2008 roku można ich cyklicznie oglądać i słuchać w klubie Cax Mafe oraz w Warsztatach Kultury w Lublinie. Grupa gościła także w wielu interesujących miejscach naszego kraju.

Improwizacja Teatralna to wyjątkowo skuteczne narzędzie rozwijania wyobraźni i kreatywności, umiejętności komunikacji i rozwiązywania problemów, a przede wszystkim budowania osobowości w kontekście zespołu. No i oczywiście niczym nieograniczona zabawa. Spektakle Grupy ”No Potatoes” oparte są na kanadyjskim stylu improwizacji teatralnej, który uznany został za jedną z najatrakcyjniejszych scenicznie form IMPROV na świecie.

Twórcą i moderatorem grupy „No potatoes” jest Przemysław Buksiński. Aktor lubelskiej Sceny Prapremier InVitro, Teatru Provisorium i Kompanii teatr oraz Teatru H. Ch. Andersena w Lublinie. Od siedmiu lat zajmuje się technikami treningu aktorskiego (Lee Strasberg, Bogusław Schaeffer, Larry Moss) oraz metodą improwizacji scenicznej, prowadząc warsztaty i szkolenia w całym kraju.

Dodatkowe info: www.nopatatoes.pl

ZAPRASZAMY!!!

« powrót