Pogotowie - Centrum Kultury Niezależnej

"Pogotowie" Gramy Niezależnie, Biłgoraj ul. 3-go Maja 95


10-01-2014

Demonologia II 10.01.2014

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh i Centrum Kultury Niezależnej “POGOTOWIE” z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Słonia i Miksera promujący ich najnowszy albumu „Demonologia 2”, który odbędzie się w piątek, 10 stycznia w Klubie Exodus w Biłgoraju.

Wystąpią:
Słoń
Mikser
Dj Soina

Support:
Gieber

Bilety: 25zł (I pula), 30zł (II pula), 35zł (bramka)

Przedsprzedaż biletów:
Klub Exodus
Start: godz. 20:00

Wydarzenie na FACEBOOK-u


JEŚLI CHCESZ ZAGRAĆ SUPPORT PRZED D II NAPISZ NA: klucha.andrzej@wp.pl

Widzimy się na miejscu!

 

Najnowszy Album Słonia i Miksera pt. „Demonologia II” to potrójne wydawnictwo, które ujrzało światło dzienne 4 października 2013 roku. W sumie na dwóch płytach znajdziecie 27 Tracków. Na Albumie gościnnie udzielili się: Brassi, Paluch, Antek Pcpark, Eripe, Kaen, Pih, Shellerini, KacperHTA (Ganja Mafia), Grubas/WZW, Jongmen, Jinx, Te-Tris, Dj Soina, The Returners oraz Dj Kostek. 3 CD to dokument video o kulisach powstawania albumu. 
http://youtu.be/k5PSA0tZPvk

Artyści o Albumie:

„Prace nad płytą trwały rok.12 miesięcy pisania tekstów, 4 kwartały produkcji bitów, 52 tygodnie w poszukiwaniu odpowiedniego brzmienia, 365 dni lawirowania między pracą twórczą, życiem osobistym i zawodowym.

Każdy werbel i każde słowo zawiera w sobie część nas. Obydwaj włożyliśmy całe serducho w to co usłyszysz i zobaczysz, jesteśmy w 100% sobą i każdy z Tracków zawartych na "D2" powstał całkowicie naturalnie. Jesteśmy zadowoleni z płyty i mamy nadzieję, że Wy również będziecie. Dzięki za to że jesteście z nami, do zobaczenia na koncertach!

Słoń/Mikser - Demonologia 2013”
Płyta powstała we współpracy z unhuman.pl, Brain Dead Familią oraz Unhuman Familią!

-----------------------------------------------------------
Przy zakupie biletu i wstępie na koncert nie ma ograniczeń wiekowych. Osoby, które nie ukończyły 16-tego roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej. Niepełnoletni mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z klubu.
------------------------------------------------------------

« powrót